Fellne me goma dimri

170 EUR
150 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Tjetër

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne me goma dimri

Shes fellnet me goma dimri 14. Fellnet jane te perdorura. Dy goma jane te blera vitin e kaluar pothuajse te reja, dy jane te vjetra.


Shpërndaje: