Cerad Per Kamionet : Sprinter , Iveco , Crafter - Nga CH 🇨🇭

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Mercedes-Benz

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Cerad Per Kamionet : Sprinter , Iveco , Crafter - Nga CH 🇨🇭

🔘 Cerad Me Korniz Te Alominit
🔘 380 - Gjat
🔘 210 - Gjonsi
🔘 220 - Naltsi
📞 Tel : 044-284-321
📞 Viber : +38344284321
🔘 Gjindemi Ne Kosove Prishtine .


Shpërndaje: