Kuka Per Kamionet : Sprinter , Iveco , Crafter - Nga CH 🇨🇭

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Mercedes-Benz

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Kuka Per Kamionet : Sprinter , Iveco , Crafter - Nga CH 🇨🇭

🔘 Kuka Terheqse
🔘 3 copa Modele Te Ndryshme
🔘 Te Inporturar Nga Zvicrra 🇨🇭
🔘 Sprinter , Iveco , Crafter , LT ... Etj
📞 TEL : 044-284-321
📞 Viber : +38344284321
🔘 Gjindemi Ne Kosove Prishtine .


Shpërndaje: