Sanaka Per Kamionet : Sprinter , Iveco , Crafter - Nga CH 🇨🇭

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Mercedes-Benz

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Sanaka Per Kamionet : Sprinter , Iveco , Crafter - Nga CH 🇨🇭

🔘 2 Sanaka Te Alominit
🔘 4,20 x 2,15
🔘 5,10 x 210
🔘 Te Inportuar Nga ZVICRRA 🇨🇭
🔘 Te Pershtatshum Per Krejt Kamionetat
🔘 Sprinter , Iveco , LT ... Etj
🔘 I Pershtashum Edhe Shlep Veturash
📞 TEL : 044-284-321
📞 VIBER : +38344284321
🔘 Gjindemi Ne Kosove Prishtine .


Shpërndaje: