GOMA PER DIMER ❄️ 225 / 70 / 15C - Nga CH 🇨🇭

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Mercedes-Benz

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


GOMA PER DIMER ❄️ 225 / 70 / 15C - Nga CH 🇨🇭

🔘 GOMA TE DIMRIT ME BANDASHA KOMPLET ❄️
🔘 CONTINENTAL - 225 / 70 / 15 C
🔘 Sprinter - 311 , 312 , 313 , 316
🔘 Volkswagen LT - 35 , 28
🔘 Te Inporturar Nga Zvicrra 🇨🇭
📞 TEL : 044-284-321
📞 VIBER : +38344284321
🔘 Gjindemi Ne Kosove Prishtine .


Shpërndaje: