Fellne United 16" me goma vere shume te mira

300 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Tjetër

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne United 16" me goma vere shume te mira

Fellne model United 16" per Golf 5 6 7 Passat Shkoda Audi etj ...

205 55 R16

Fellnet jane ne gjendje shume te mire dhe shume pak te perdorura


Shpërndaje: