Shiten dy fellne per VW 17’’ model i Touran

40 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Viti

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten dy fellne per VW 17’’ model i Touran

Shitet vetem 1 fellne VW 17 modeli gomes 225-45/17 ose 235-45-17 ose 245-45-17
Model i Touran pa gome


Shpërndaje: