SHITEN GOMA ME BANDASH, VW, GOLF 5, 6

150 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


SHITEN GOMA ME BANDASH, VW, GOLF 5, 6

SHITEN GOMA ME BANDASH, VW, GOLF 5, 6, TOURAN ETJ ETJ
QMIMI FIX 150 EURO
205/55/16R


Shpërndaje: