FELLNE PER BMW 245/50/18 ME GOMA DIMRI NE GJENDJE PERFEKTE

450 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


FELLNE PER BMW 245/50/18 ME GOMA DIMRI NE GJENDJE PERFEKTE

Fellne per bmw dimenzioni 245/50/18 ne gjendje perfekte ne qdo aspekt me goma dimri pirelli
Bmw 7 bmw 5 bmw 3 etj


Shpërndaje: