Shes goma R14

40 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Malishevë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes goma R14

Shiten gomat M+S, 4 cope 14she te pershtatshme per vere, gomat jane ne gjendje te mire nuk kan demtime as vibracione gjate vozitjes.
Çmimi 40€ ( per te katertat)
Tel: 049277413
Viber: +38649277413


Shpërndaje: