Fellne 16-she

260 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne 16-she

*Shiten Fellnet RIAL + Gomat 205/55-R16
*FELLNET janë ardhëm nga GJERMANIA dhe janë shumë pak të përdorura atje. Nuk kanë asnjë defekt, nuk jonë të grrithafta apo të dëmtuara, e kanë ngjyrën origjinale të veten (të reja). Gomat janë 205/55-R16 M+S të përdorura.

Tel: +38344738769 (Viber);


Shpërndaje: