Fellne

220 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Citroën

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne

Shiten Fellnet së bashku me Goma të dimrit M+S “SAVA” 205/55 R16
* Fellnet bojnë për Citroen, Peugeot dhe vetura të tjera që kanë të njëjtin dimension me 4 shrafa.

Tel +38344738769 (viber)


Shpërndaje: