Goma te Dimrit 195-65-R15 Viti 2018-19

150 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Viti

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Goma te Dimrit 195-65-R15 Viti 2018-19

Goma Dimrit me Bandash 195-65-15 Viti 2018 te blera ne vitin 2019 te perdorta vetem dy Dimra


Shpërndaje: