Fellne 17 - Golf 4, Bora, Audi A3,…

320 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne 17 - Golf 4, Bora, Audi A3,…

235/45/r17. 2guma Pirelli
225/45/r17 .2guma. Nokian
Qmimi Fix
Nuk boj ndrrim!


Shpërndaje: