Fellne 15 me goma dimri vp 22-2020 per golf 5,6,7,caddy

150 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne 15 me goma dimri vp 22-2020 per golf 5,6,7,caddy

Shiten fellne 15 me goma dimri viti i prodhimit java 22-2020 (te gjitha) per golf 5,6,7 caddy touran
Gomat jane te perdorura vetem dy muaj!
2 sit reja 2 ma thongta
Qmimi fiks 150€


Shpërndaje: