Shiten fellne 19 Bmw

1 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten fellne 19 Bmw

Shes fellnet 19 te tipit Bmw,me goma te dimrit.Fellnet jane ne gjendje perfekte.
Qmimi me marreveshje.Per me shume tel 045888983


Shpërndaje: