Shes Fellne 19

1 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes Fellne 19

Shes fellne 19 coll ne gjendje perfekte,me goma te dimrit
Qmimi me marreveshje
Tel 045888983


Shpërndaje: