Shes goma te reja me fellne per ML 270

350 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Mercedes-Benz

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Rahovec

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes goma te reja me fellne per ML 270

Shes goma te reja te dimrit M+S me fellne origjinale per Mercedes Ml 225/75/16 per ma shum info kontakto 044 329885


Shpërndaje: