SHITEN GOMA ME BANDASH- AUDI S- LINE

450 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


SHITEN GOMA ME BANDASH- AUDI S- LINE

SHITEN GOMA ME BANDASH PER AUDI
MODEI S- LINE
225/45/18
GJENDJE SHUM TE MIRË
VITI I GOMAVE ( 2 COPA 2018, KURSE 2 COPA 2013) POR GOMAT KAN PROFIL TE MIRË.
PRES BLERES SERIOZ.
QMIMI I FUNDIT: 450
PER QMIM MOS THIRR. I FUNDIT
PER ME SHUM SHIQO FOTOT:


Shpërndaje: