Fellne 16” origjinal te pezho

245 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Peugeot

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne 16” origjinal te pezho

Shes fellnet 16” origjinal te pezhos me goma te dimrit ne gjendje shume te mire


Shpërndaje: