Fellne 15” me goma M+S 1 muaj te perdoruna

250 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Seat

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne 15” me goma M+S 1 muaj te perdoruna

Shes fellnet 15” per Seat, Polo, Golf 4 etj. Me goma M+S 1 muaj te perdoruna gjat veres ne gjendje ekstra te mire


Shpërndaje: