SHITEN GOMA DIMRI- OPEL ASTRA- K N.15

150 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Opel

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


SHITEN GOMA DIMRI- OPEL ASTRA- K N.15

SHITEN GOMA DIMRI, OPEL ASTRA K, 15
GJENDJE SHUM TE MIR.
195/65/15
Qmimi FIX 150 euro FIX FIX


Shpërndaje: