SHITEN GOMA DIMRI OPEL CORSA- D N..14

120 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Opel

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


SHITEN GOMA DIMRI OPEL CORSA- D N..14

SHITEN GOMA DIMRI OPEL CORSA, D
175/70/14
GJENDJE PERFEKTE.
Qmimi FIX FIX 120 EURO
SHIQO FOTOT


Shpërndaje: