Shes Fellnet me Goma per AUDI -VW-TIGUAN-SKODA

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes Fellnet me Goma per AUDI -VW-TIGUAN-SKODA

🔹SHES FELLNET PËR AUDI A4 -A5-A6-A7-A8 TIGUAN , 🔹SKODA Audi Q3 Q5 etj VW .
🔹ÇMIMI VETËM I FELLNEVE 530 €
🔹ÇMIMI FELLNET DHE GONAT 850 €.
⭕️235/55R18⭕️ Viti i gomave 2020 një javë të përdorura.
☎️ 049 30 75 75


Shpërndaje: