Fellne me Goma te veres 225/50Z/R17

*Çmimi me marrëveshje

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Vushtrri

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne me Goma te veres 225/50Z/R17

Shes fellne me goma extra të verës me numër 225 / 50 Z R 17 . Fellnet janë me 5 shrafa njëashtu janë në gjendje perfekte as nuk janë të dëmtuara as nuk dridhin janë të balancuara komplet me goma nuk kanë nevojë për asnjë investim . Gomat janë të mira , nuk janë të dëmtuara apo të grisura janë shum të mira . Posedojnë edhe unazat për fellne !
Fellnet bëjnë edhe për vetura të ndryshme si : VW , Mercedes , Audi , Seat , Škoda , BMW , Opel ETJ .
Për më shumë informata kontaktoni në :
049 261 509
Viber: + 383 49 261 509
Faleminderit për mirkuptim !


Shpërndaje: