FELLNE 225-45-R17” PER VW GOLF PASSAT TOURAN ETJ ///049111838

350 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


FELLNE 225-45-R17” PER VW GOLF PASSAT TOURAN ETJ ///049111838

FELLNE 225-45-R17” PER VW GOLF PASSAT TOURAN ETJ ///049111838

Fellne per VW Golf Passat Touran etj
Modeli 225-45-R17
Originale VW
Gumat shum te mira viti 2018-19


Shpërndaje: