Pjes per Touareg 7P

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Pjesë të tjera per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Pjes per Touareg 7P

3.0 TDI me 240PS Viti 2010 me dogan
Modeli 7P
Motorri dhe Minjaqi punon mir


Tel, Whatsapp dhe Viber:

+38343982020


Shpërndaje: