Pioneer Navi+DVD touchscreen

270 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Aksesorë të brendshëm per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Gjakovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Pioneer Navi+DVD touchscreen

Pioner Navi AVIC-F55OBT eshte e re e pahapur eshte model europian vjen me te gjitha paisjet e veta poashtu me librat e vet ne shum gjuhe te botes ka paisjet qe lidhen edhe me kamera dhe sensor kuptohet nese i posedon vetuta.Navigacioni ka dvd,bluetoth per lidhje me telefon dhe leshimin e muzikave nga telefoni,ka aux,ka qip micro sd cart si dhe shum opsione tjera.Per me shum kontaktoni:+37745394994


Shpërndaje: