Fellne per Opel 15/50/17

350 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Opel

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne per Opel 15/50/17

Fellnet jane me goma m+s 17 per opel Astra J, opel merva ,opel zafira etj..
043900162


Shpërndaje: