FELLNE 225-45-R17” PER VW GOLF PASSAT TOURAN ETJ ///049111838

300 EUR
270 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Viti

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


FELLNE 225-45-R17” PER VW GOLF PASSAT TOURAN ETJ ///049111838

FELLNE 225-45-R17” PER VW GOLF PASSAT TOURAN ETJ ///049111838

Fellne per VW Golf Passat Touran etj
Modeli 225-45-R17
Originale VW
Gumat M+S Viti 2020 2 copa dhe 2018 2 copa See less


Shpërndaje: