CERADË për CABRIO • Origjinale! • edhe 20% falas!

1 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Aksesorë të jashtëm per Tjetër

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prizren

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


CERADË për CABRIO • Origjinale! • edhe 20% falas!

RAST I RRALLË!
Shes këto 5 CERADA PËR CABRIOLETA,
janë 100% TË REJA dhe origjinale nga Fabrika Gjermane, të Super-Kvalitetit botërorë nga materiali US-Acrylshtoff.

• POSTA e importit FALAS,
• DOGANA FALAS,
• edhe - 20% e Çmimit FALAS
• Krejt me talë, sta falë kërkush!

• KUJDES!
--------------> vetëm këto 5 copa janë në disponim, tjera modele S'KA!, e as nuk ka me pasë edhe njëher në Kosovë me këto çmime, që dmth. MOS PYTNI PËR MODELE TJERA! ju lutem.

ÇMIMET E CERADAVE (-20%)
● PEUGEOT 306 CABRIO▪︎ 730€ (1 cop).
● PORSCHE BOXSTER CABRIO▪︎ 812€ (1 cop).
● MAZDA MX5 CABRIO▪︎ 735€ (1 cop).
● VW GOLF 3 + 4▪︎ 567€ (1 cop).
● FIAT BARCHETA ▪︎ 460€ (1 cop).

Çmimet janë vetëm të ceradave, dhe vetëm nga 1 copë janë në disponim! • NGJYRAT I KANË TË ZEZA.

Çmimi i fabrikës është në secilën foto, direkt në Gjermani (dmth. çmimet e fabrikantit atje / pa postë DHL/DPD dhe pa doganë), të cilat veq i kam paguar unë ekstra "+ plus"!

Ceradat gjinden këtu në KS/Prizren, prandaj mund ta merrni menjëherë me vete (pa pritje).

Ju lutem vetëm të interesuar serioz.
Flm. për mirkuptim.

KONTAKTONI NË:
TEL./VIBER/WHATSAPP
☎️ +38349151484


Shpërndaje: