Timon Sport unikat!

125 EUR
100 EUR


Kategoria
Aksesorë të brendshëm per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prizren

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Timon Sport unikat!

Shes timonin e ri origjinal
● RAID DINO RALLY - Sport Rally 32cm,
100% ekstra Restaurim (i ri) me has-lëkurë.

- Vetëm Timoni = 100€
- Timoni me adapter për Golf 1 = 130€

Pason për Volkswagen:
• Golf 1 + Cabrio
• Scirocco
• Pasat
•Jetta
• Polo
• Buba Käffer

Vjen me 2 folije karbon (zi dhe përhimt).
Pranoj vetem te interesuar serioz!


Shpërndaje: