Goma dimri Toyo 235/55 R17

240 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Goma dimri Toyo 235/55 R17

Shiten goma dimri Toyo vetem 3 muaj te perdorura 235/55 R17


Shpërndaje: