VW Golf 5 Pllaka / Kabllo per AirBag

90 EUR
50 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Sistem alarmi dhe sigurie per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


VW Golf 5 Pllaka / Kabllo per AirBag

Shes pllaken elektronike per airbag,buri si dhe kabllot per airbag per Golf 5, Touran, Caddy


Shpërndaje: