Shes LED drita (Day Time) per te gjitha veturat!

13 EUR


Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShes LED drita (Day Time) per te gjitha veturat!

Shes Drita dekoruese (Day Time) per te gjitha vetuart, jane te metalta dhe shum te bukura!

Malli te vjen brenda 24 ore, pasi të keni bërë porosinë
Pagesa kryehet vetëm pas pranimit të mallit.
Ju lutem na kontaktoni në numrin e më poshtëm:
+37744767700


Shpërndaje:


Aksesorë të jashtëm
Shes LED drita (Day Time) per te gjitha veturat!
13 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED H1, H3, H4, H7, H11
35 EUR
Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR
Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje