Shes LED dekorative per te gjitha veturat !

7 EUR


Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShes LED dekorative per te gjitha veturat !

Shes LED dekorative shum te bukura dhe shum kualittive te pershtatshme per te gjitha veturat ja vlen me ja ngjit kerrit !

Malli te vjen brenda 24 ore, pasi të keni bërë porosinë
Pagesa kryehet vetëm pas pranimit të mallit.
Ju lutem na kontaktoni në numrin e më poshtëm:
+37744767700


Shpërndaje:


Goma dhe Fellne
Shes zbukurues METALI per frena !
30 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED pozicione të përshtatshme per qdo veture!
6 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED dekorative per te gjitha veturat !
7 EUR
Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR