Shes zbukurues METALI per frena !

30 EUR


Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShes zbukurues METALI per frena !

Shes zbukures per fellne jan te METALTA dhe shum te qendrueshme, pamja e kerrit ndryshon 100%.
Sasia e LIMITUAR!

Malli te vjen brenda 24 ore, pasi të keni bërë porosinë
Pagesa kryehet vetëm pas pranimit të mallit.
Ju lutem na kontaktoni në numrin e më poshtëm:
+37744767700


Shpërndaje:


Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje
Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED drita (Day Time) per te gjitha veturat!
13 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED pozicione të përshtatshme per qdo veture!
6 EUR