Shes drita Bi-Xenon H1, H4, H7, H11 !

30 EUR


Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShes drita Bi-Xenon H1, H4, H7, H11 !

Shes drita Bi-Xenon H1, H4, H7, , origjinal, per te gjitha veturat!
H4 kushton 40 euro ndersa H1 dhe H7 30 euro

Sasia e LIMITUAR !

Malli te vjen brenda 24 ore, pasi të keni bërë porosinë
Pagesa kryehet vetëm pas pranimit të mallit.
Ju lutem na kontaktoni në numrin e më poshtëm:
+37744767700


Shpërndaje:


Aksesorë të jashtëm
Shes LED drita (Day Time) per te gjitha veturat!
13 EUR
Goma dhe Fellne
Shes zbukurues METALI per frena !
30 EUR
Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje
Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR