Shes LED H1, H3, H4, H7, H11

35 EUR


Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShes LED H1, H3, H4, H7, H11

Shes LED H1, H3, H4, H7, H11 100% origjinale me sistem te brendshem te ftohjes te pershtatshme per te gjitha veturat!

Malli t vjen brenda 24 ore, pasi të keni bërë porosinë
Pagesa kryehet vetëm pas pranimit të mallit.
Ju lutem na kontaktoni në numrin e më poshtëm:
+37744767700Shpërndaje:


Aksesorë të jashtëm
Shes LED H1, H3, H4, H7, H11
35 EUR
Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje
Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED drita (Day Time) per te gjitha veturat!
13 EUR