Shes LED pozicione të përshtatshme per qdo veture!

6 EUR


Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShes LED pozicione të përshtatshme per qdo veture!

Shes LED pozicione të pershtatshme per qdo vetur dhe 100% origjinale, kemi dy lloje si ne foto.

Malli t vjen brenda 24 ore, pasi të keni bërë porosinë
Pagesa kryehet vetëm pas pranimit të mallit.
Ju lutem na kontaktoni në numrin e më poshtëm:
+37744767700


Shpërndaje:


Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje
Aksesorë të jashtëm
Shes drita Bi-Xenon H1, H4, H7, H11 !
30 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED dekorative per te gjitha veturat !
7 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED H1, H3, H4, H7, H11
35 EUR