4 Goma M+S 195/65/R15

140 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


4 Goma M+S 195/65/R15

Shiten 4 Goma me Bandash per Golf IV 195/65/R15
M+S Shume te mira
2 goma jane Michelini
2 goma jane Semperit


Shpërndaje: