Fellne per OPEL R15

120 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Opel

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne per OPEL R15

Shiten Fellnet R15 per OPEL Corsa ,Astra,Meriva,Vectra dhe Hyndai me 4 shtrafa


Shpërndaje: