Goma 245/40R18 Dunlop sportmax nga zvicra

*Çmimi me marrëveshje

* Çmimi i negociueshëm
Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Ardit

049450245
  • Fushë Kosovë

Goma 245/40R18 Dunlop sportmax nga zvicra

Goma 245/40R18 shum tmira te ardhura nga zvicra jon shum pak te perdorura


Shpërndaje:


Aksesorë të jashtëm
Shes drita Bi-Xenon H1, H4, H7, H11 !
30 EUR
Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED pozicione të përshtatshme per qdo veture!
6 EUR
Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje