Goma 195X65X15

160 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Diar

044362657
  • Fushë Kosovë

Goma 195X65X15

Shiten goma bandasha dhe kapaka 195X65X15 shum pak te perdorura viti 2016
Bejne per golf 5 golf 6 passat etj


Shpërndaje:


Aksesorë të jashtëm
Shes LED pozicione të përshtatshme per qdo veture!
6 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED dekorative per te gjitha veturat !
7 EUR
Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED drita (Day Time) per te gjitha veturat!
13 EUR