SHITET RADIO FRIMA SONU ME USB AUX CD orginal

55 EUR


Kategoria
Pajisje zërimi dhe audi per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENSHITET RADIO FRIMA SONU ME USB AUX CD orginal

SHITET RADIO FRIMA SONU ME USB AUX CD orginal
Qmimi 55 ero tel 045 207 664 +377 45 207 664 Viber


Shpërndaje:


Aksesorë të jashtëm
Shes LED dekorative per te gjitha veturat !
7 EUR
Goma dhe Fellne
Shes zbukurues METALI per frena !
30 EUR
Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED H1, H3, H4, H7, H11
35 EUR