Shes Fellne 16q Per Golf 4 /Pacifik /Dhe Bora

230 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShes Fellne 16q Per Golf 4 /Pacifik /Dhe Bora

Shes Fellne 16q Per Golf 4 /Pacifik /Dhe Bora
Te sapo ardhura nga Austria tel 045 207 664 +377 45 207 664
Auto Goma Heta prishtin
qmimi 240ero i diskutushum


Shpërndaje:


Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje
Goma dhe Fellne
Shes dy goma 155 70 13 Sava m+s
52 EUR
Goma dhe Fellne
Shes zbukurues METALI per frena !
30 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED dekorative per te gjitha veturat !
7 EUR