Shiten Fellnet Tiguan

680 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten Fellnet Tiguan

Shiten Fellnet 18” me Goma te veres per Vw Tiguan. Tel:044 740-722.


Shpërndaje: