Shes Fellnet me Goma M+S 205/55R16 042011

260 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Malishevë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENShes Fellnet me Goma M+S 205/55R16 042011

Shes felnet me gjith goma te dimrit, 205/55R16 M+S 2011. Bajne per Passat, Golf V,VI, Tauran etj. Gomat kane profil te mire dhe jane perdor vetem gjate dimrit, per me shume kontaktoni.
Nr: 044 624 704


Shpërndaje:


Aksesorë të jashtëm
Shes LED drita (Day Time) per te gjitha veturat!
13 EUR
Goma dhe Fellne
Shes zbukurues METALI per frena !
30 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes drita Bi-Xenon H1, H4, H7, H11 !
30 EUR
Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje