Goma Michelin

45 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJENGoma Michelin

Shes 4 Gomat Michelin 215/55 R16 te veres, jane te perdorura.
Viber +38649189321
WhatsApp +38649189321


Shpërndaje:


Goma dhe Fellne
shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4
Me marrveshje
Aksesorë të jashtëm
Shes LED H1, H3, H4, H7, H11
35 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes drita Bi-Xenon H1, H4, H7, H11 !
30 EUR
Aksesorë të jashtëm
Shes LED drita (Day Time) per te gjitha veturat!
13 EUR