Shiten Goma t'veres 195 65 15

140 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten Goma t'veres 195 65 15

Shiten Goma t'veres me bandash te thjesht 90 % treja, te perdorta vetem 3 muj

Kontakt whatsaap +38649773004


Shpërndaje: