Shiten Fellnet

140 EUR
250 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten Fellnet

Shiten Fellnet me guma t'veres 205 55 16, te ardhun prej Gjermanis, bajn per golf 4 bora passat etj... Te intersuarit mund te kontaktojn ne viber +38979307659, ose tel 049 773 004


Shpërndaje: